Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

14-latka, która zaatakowała nożem nauczyciela trafiła na obserwację psychiatryczną

 

Nieoficjalnie mówi się, że dziewczyna miała problemy psychiczne. Policja sprawdza, czy wcześniej sprawiała problemy wychowawcze i czy zdarzeniu można było zapobiec. Szkoła w  Morągu sprawy nie komentuje.

Sprawa jest bardzo trudna, zwłaszcza, że chodzi o osobę nieletnią. Nastolatka na lekcji  miała bawić się nożem. Później, podczas rozmowy z pedagog szkolną zaczęła nim wymachiwać i grozić. Na szczęście nie doszło do tragedii. Wezwana na miejsce policja sporządziła dokumentację i wezwała świadków.

Pojawiło się podejrzenie, że uczennica noże mieć problemy natury psychicznej, dlatego przekazano ją pod opiekę lekarzy psychiatrów. Dopiero po zakończeniu obserwacji będzie mogła zostać przesłuchana.

Starszy sierżant Anna Balińska z komendy powiatowej policji w Ostródzie mówi, że na obecnym etapie trudno ocenić stopień odpowiedzialności dziewczyny..

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

Autor: K.Grabowska
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zdrowie, lekarz, szkoła, szpital, nóż, nauczycielka, nastolatka, 14-latka
Uczennica zaatakowała nauczycielkę nożem. Sprawę bada policja

Uczennica dźgnęła nożem nauczycielkę w Szkole Podstawowej numer 2 w Morągu. Kobiecie na szczęście nic się nie stało, nie potrzebowała pomocy medycznej. Do zdarzenia doszło w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV