Wydarzenia pod patronatem Radia Olsztyn

<< Lista wydarzeń
Premiera książki "Bez planu B"
20-04-2021 godz. 05:00
Polska, województwo warmińsko-mazurskie
Patronat Radia Olsztyn
./upload_f/patronaty/adee24fe.jpg

 

Przed nami kolejna premiera książki autorstwa Wioletty Piaseckiej, autorki pochodzącej z Elbląga. Tym razem czytelnicy poznają Ewę i Renatę, których życie zostanie wywrócone do góry nogami.

Renata ma wspaniałą rodzinę, wciąż jednak szuka poklasku w towarzystwie i w życiu zawodowym. Ewa zaś jest singielką, która stawia na karierę w korporacji. Nie ma czasu na rodzinę, przyjaźń czy choćby przelotne romanse. Niespodziewanie w firmie, w której pracują, dochodzi do zmiany prezesa. Stery w korporacji i w życiu przejmują intrygi, plotki i wzajemne oskarżenia. Przyjaźń kobiet przeradza się w rywalizację, a ich wybory zaskakują. Naraz na ich drodze pojawia się… No właśnie! Co takiego wywróci życie Renaty i Ewy do góry nogami? Czy znajdą w sobie odwagę, by zmierzyć się z igraszkami losu?

Nowa, dynamiczna, pełna polotu, a jednocześnie refleksyjna powieść Wioletty Piaseckiej Bez planu B pokazuje, że trzeba zaufać życiu. To ono pisze najlepsze scenariusze. Wyrzucając nas z siodła, daje szansę na poznanie prawdy o sobie, a niekiedy na znalezienie szczęścia – czasem na innym kontynencie, a czasem we własnym domu.