Wydarzenia pod patronatem Radia Olsztyn

<< Lista wydarzeń
Lubelskie Dni Informatyki
29-05-2021 godz. 05:00
Polska
Patronat Radia Olsztyn
./upload_f/patronaty/bc6f7359.png

Lubelskie Dni Informatyki to największa bezpłatna konferencja informatyczna na Lubelszczyźnie, dostępna dla wszystkich chętnych.  Wydarzenie to skierowane jest do pracowników branży IT, środowisk akademickich oraz fascynatów nowych technologii.

Główną ideą, która przyświeca organizatorom LDI jest poszerzanie wiedzy z zakresu innowacyjnych rozwiązań technicznych i informatycznych oraz najnowocześniejszych języków programowania. Tego typu wydarzenie jest również świetną okazją do nawiązania nowych znajomości, integracji oraz wymiany własnych doświadczeń z innymi pasjonatami IT. Z kolei dla osób szukających pracy w sektorze IT, to doskonała szansa na rozmowę z przedstawicielami firm IT z Lublina i nie tylko. Opowiedzą Wam o funkcjonowaniu firmy i przedstawią swoją ofertę.

W trakcie trwania wydarzenia nie zabraknie również wielu konkursów tematycznych z cennymi nagrodami.

Nowością podczas XIII edycji LDI będzie 5 ścieżek tematycznych. Organizatorzy proponują skupienie się na prężnie rozwijającej technologii Big Data. Dla osób chcących spróbować swoich sił w programowaniu przygotowali ścieżkę front-end’u oraz back-end’u, czyli coś dla każdego web developera. Ścieżka Quality Assurance dedykowana jest osobom powiązanym z obszarem zapewnienia jakości i niezawodności oprogramowania. Rozwój technologii to nie tylko korzyści, ale także zagrożenia. Ścieżka bezpieczeństwa w IT, to między innymi zadania związane z ochroną systemów przed cyberprzestępcami. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji związanych tematycznie z warsztatami.