JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Po zaciętym meczu Warmia Energa Olsztyn wygrywa z MKS-em Wieluń

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn wygrali w 2 kolejce 1. Ligi Centralnej z MKS-em Wieluń 23:22.

Na niespełna 10 minut przed końcem spotkania olsztynianie wyszli już na 4-bramkowe prowadzenie, jednak wtedy w szeregi Warmii wkradły się nieporozumienia i proste błędy, co skrzętnie wykorzystał MKS doprowadzając do wyrównania 22:22.

Wynik w ostatnich sekundach spotkania ustalił Adrian Chełmiński. – Najważniejsza dla nas była dziś wygrana, nieważne w jakim stylu – powiedział po meczu trener Warmii Energa – Jarosław Knopik.

00:00 / 00:00

W szeregach MKS-u Wieluń bardzo dobre zawody rozegrał Arkadiusz Galewski, który 9 lat temu reprezentował barwy ówczesnej Warmii Traveland Olsztyn.

Za tydzień szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn zmierzą się we Wrocławiu ze Śląskiem.

Polecamy transmisję wideo z dzisiejszego meczu na kanale >>> YouTube Radia Olsztyn.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w Piłka ręczna, mecz, transmisja, video
Niespodzianka w Piotrkowie. Start Elbląg lepszy od Piotrcovii

Szczypiornistki Startu Elbląg sprawiły sporą niespodziankę w rozgrywkach PGNiG Superligi. Podopieczne Marcina Pilcha pokonały w Piotrkowie Trybunalskim Piotrcovię po rzutach karnych. W regulaminowych 60. minutach był...