Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Mira Stankiewicz

18ed7982.jpeg

Radio towarzyszy jej od zawsze. Od 25 lat... sama je tworzy. W tej pracy najbardziej urzekają ją ludzie. W 2015 roku zaczęła się jej przygoda ze Studiem Elbląg, a z Radiem Olsztyn jest związana od 2007 roku. Przygotowuje lokalne serwisy, a także informacje. Interesuje ją wszystko - zaczynając od sportu, poprzez politykę, na sprawach społecznych kończąc. W wolnym czasie zanurza się w świecie kryminałów, a podobne emocje towarzyszą jej, podczas oglądania transmisji sportowych. Uwielbia też urządzać wystawne przyjęcia swoim znajomym. Plotka głosi, że gotuje naprawdę pysznie :)

E-mail: m.stankiewicz@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Poranne Pytania

Ważne tematy, aktualne komentarze i odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Słuchaczy – to wszystko od poniedziałku do soboty o 8.15 w Porannych Pytaniach Polskiego Radia Olsztyn. Bieżące wydarzenia ze świata, Polski, ale przede wszystkim z Warmii i Mazur komentują eksperci i politycy. Na poranną dyskusję na najwyższym poziomie zapraszają Krzysztof Kaszubski, Marek Lewiński i Andrzej Piedziewicz.

 

Kronika Sportowa

Aktualne wyniki spotkań i ciekawostki ze świata sportu na antenie Polskiego Radia Olsztyn. Nie wiecie jakim wynikiem zakończył się mecz piłkarzy Stomilu Olsztyn, Olimpii Elbląg, czy naszych 3-ligowców? Chcielibyście usłyszeć, co słychać u siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn i piłkarek ręcznych Kram Startu Elbląg? Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku o 19:45,  w soboty o 21.05, a w niedziele o 19.05. Wtedy podsumowujemy sportowe wydarzenia dnia w regionie, w kraju i na świecie. Tajniki sportowego świata zdradzają Michał d'Obyrn, Artur Lewandowski, Maciej Świniarski, Piotr Świniarski, Karina Ośko, Katarzyna Piasecka, Mira Stakiewicz i Janusz Salmonowicz.

Radio Elbląg

Dwa razy w tygodniu nadajemy ze studia w Elblągu Poranne Pytania, a dwa razy w miesiącu - Bliższe Spotkania.

Obie audycje emitowane są na częstotliwości 103,4. Można ich słuchać za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz strony internetowej Radia Olsztyn.

Elbląg Leży nad Wodą

Elbląg leży na wodą” to cykl audycji na temat powrotu do tradycji morskich miasta, które 785 lat temu założone zostało nad rzeką, od której wzięło nazwę.

Wody jest dużo, bo w sąsiedztwie leży Zalew Wiślany oraz niezwykłe Żuławy z wyjątkowym, depresyjnym jeziorem Druzno. Są żuławskie rzeki z jedną z najpiękniejszą z nich czyli Nogatem, który podobnie jak rzeka Elbląg wpada do Zalewu Wiślanego. Wody wokół Elbląga to raj dla wędkarzy, kajakarzy, motorowodniaków i żeglarzy. A przede wszystkim dla miłośników krajobrazów i przyrody. Te wody to także możliwości komunikacyjne i transportowe, które w pełni będą wykorzystane po otwarciu kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną i drogi wodnej z Bałtyku do portów na Zalewem Wiślanym i tego głównego - Portu Morskiego w Elblągu.

W każdy wakacyjny poniedziałek o godzinie 12.15 Mira Stankiewicz zabiera Państwa w podróż po elbląskich wodach i historii Elbląga!

 

RadioOlsztynTV