Dzielny Dzik. Żołnierze ćwiczą w Orzyszu na nowym sprzęcie
Na poligonie w Orzyszu trwa ćwiczenie „Dzielny Dzik 26”, w ramach którego żołnierze 16 Dywizji Zmechanizowanej m.in. trenują na nowym sprzęcie – wozach bojowych Borsuk, czołgach K2 czy armatohaubicach K9. W środę odwiedzi ich na poligonie prezydent Karol Nawrocki. Ćwiczenie „Dzielny Dzik 26” jest elementem szerszej tzw. federacji ćwiczeń „Bursztynowy Obrońca 26”, w ramach których … Czytaj dalej Dzielny Dzik. Żołnierze ćwiczą w Orzyszu na nowym sprzęcie
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element